Seneler seneler evveldi… Sanki şiir ile başlıyorum; Annabel Lee.

Evet sanırım 3 sene kadar evvel yazdığım ve binlerce defa test edilip onaylanan metod, bu kez de videolu gelsin. Tıkalı burun kalmasın.

Vay efendim geniz eti şiş, kulağa vuruyor; yoksa?… Yo yo, o apayrı ve çetrefil mesele. Bizi de en zorlayan konu. Her evin içinde neredeyse… Buradaki tohum terapi ve konu ise bambaşka.

Hep derim hani “Parmak izlerimizin farklı olması boşuna değil; benim bağırsak floram sizinkine benzemez, bünyemin eksik gediği de öyle!” diye. Herkesin ayak altı, eli, hatta parmağı; “tüm vücudunun” birer mini kopyası…Peki parmak ucu? Kafa bölgesi ve yüz!

Kore akupunkturu diye de bilinen Su-jok ve Tohum Terapi hakkında tek dileğim; keşke herkes (hekimlerimiz bilhassa) aşina olsa.

Bir bilgi/yöntem öğrendiğim her kim ise; en başta anıp selâm vermektir âdetim, gene öyle olsun, @nayasholisticlife sevgili İlknur’a selâm olsun.

1 adet organik tane karabiber ve baş parmağınızı hazırlayın. Yöntem ve detayları videoda.

► Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/30h5Gvi

► Instagram: https://www.instagram.com/merihkafasi/

► Nebulizatör ve oksimetre örnekleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://app.hps.im/d7ct/a95dd6d8 #reklam

► Gümüş, iyot (lugol %2), askorbik asit ve ester-C vit, magnezyum, bromelain örnekleri için tıklayınız: — https://app.hps.im/d7ct/a95dd6d8 #reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz