Dr Batra’s International Homeopathic Academy (Mumbai) dekanı, Prof. Dr. Samir CHAUKKAR (Hom) ile otizm spektrumu ve homeopati üzerine konuştuk.

Otizm camiasında bilinen bir isim olup çocuklarda davranış bozuklukları, DEHB (dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu), otizm başta olmak üzere, yayında özetlediğim her konuda, aslında her homeopat gibi konudan/organdan/dokudan bağımsız olarak çocuk ve yetişkin herkesle çalışan ve benim öğrencisi ve ihtiyaç durumunda çevirmeni olan Ceyda hnm sayesinde ulaştığım, seminerleri ile tanıdığımız bir homeopat Dr. CHAUKKAR. Ocak ayında Türkiye’ye geleceğini duyunca epeydir ötelediğim sohbetimiz geciksin istemedim.

Rain Man kazınmış aklımıza. Hem aynı kalıplaşmış davranışları arıyoruz. Lakin spektrum sandığımızdan geniş, kabul etmek istemeyen aileler ise çok. Oysa belki vardır nazik bir yolu.

Evlatlar başta olmak üzere herkesin (toksisiteden ağır metale travmadan tarım zehirlerine) arınması, ferahlaması ve buna vesile olabilmek temennisiyle… İyi seyirler

#otizm #otizmspektrumbozukluğu #dehb #dikkateksikligi #homeopati

► Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/30h5Gvi

► Instagram: https://www.instagram.com/merihkafasi/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz