Osteopat Oktay ÇAĞLAR ve Glutensizdunyacom Instagram hesabı sahibi Merih; Osteopati Tedavisini konuştu.

Osteopatiye dair bildiklerimi ve gördüklerimi, şimdi değil lise yıllarımda biliyor olsaydım kesinlikle osteopat olurdum. Titiz ve gayretli bir osteopat!

Çok merak ettiğim, ismini çok duyduğum ve nihayet tanışabildiğim son derece mütevazı ve idealist, tanıdıkça daha çok sevdiğim bir hocamız ile sohbetimizi paylaşıyorum.

Karın bölgesinde bir ameliyat var mı? Benimki sezaryen! ⚡Her yaştan eklem ağrıları? 🌿 yetişkinlerde kulak uğuldaması/çınlaması… 🌿 Lenf drenajı. 🌿 Vagus siniri ve hayatımızdaki yeri. 🌿 Çocuk ve hatta bebeklerde kolik ve osteopati. Östaki kaynaklı 👂 sorunları.

Avrupa’dan takip edenler eminim ki aşina. Biz de olalım isterim. Gizemli bir dünya ve kesinlikle “herkese lazım” dokunuşlardan.

Farkında olalım isterim: Lenfatik drenaj ve kranyosakral (craniosacral) terapi, her yaştan canlı için çok önemlidir. ⛄🦋 2021’in ilk konusu, tesadüf değil. Uzuuun seneler, sağlıkla ve gözlerinizdeki ışıl ışıl insan sevgisiyle, çok kişinin hayatında hem eğitimler hem müdahalelerinizle olabilmeniz dileğimle Oktay Hocam.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz