Hani geçenlerde “çeken bir hekime” sormuş idim. Dr Cem KI.NA.CI ile 3 bölüm sohbetimiz olmuştu.
(Onları ayrıca izlemek isterseniz;

1. Bölüm Konumuz “Ağır Metallerin Sağlığımıza Etkisi” — İzlemek İçin Tıklayınız / https://youtu.be/Ci75tkHVQf0

2. Bölüm Konumuz Lityum Eksikliği, Metilasyon Döngüsü, İnsan Vücudunun Yenemeyeceği Hastalıkların Olmaması… — İzlemek İçin Tıklayınız / https://youtu.be/WCwM0PB6CYI

3. Bölüm Konumuz Nagalase Enzimi ve Nasıl Vücuda Girdiği — İzlemek İçin Tıklayın / https://youtu.be/n5gyh5kMYH8)

Ve “Bugünkü konumumu, sevgili eşime borçluyum. O, beni bir şeyler yapmaya itti, ‘öylece oturacak mısın bu teşhisle?’ diyerek motive etti ve destekledi araştırmaları, çevirileri ile” demişti… Bahsi geçen eş ve anneyi, çok merak ettim.

Nutrigenomik, eksitotoksinler ve metabolizma kitapları çevirecek kadar azimli, glutensiz-kazeinsiz beslenmeyi otizm sebebiyle hayat tarzı haline getirecek kadar bilinçli, çevirileri ile doktorlara ilham verecek kadar esaslı ve tüm aileler faydalansın diye, çevirilerini genel erişime (şu sitede: otizmdunyasi.com) açacak kadar fedakâr Sn Serpil Gül KI.NA.CI ile bambaşka şeyler konuştuk: Astroloji!

Peki “Medikal Astroloji” de neyin nesi? 😮 Şu ana dek en uzak durduğum ve en az şey bildiğim, kurcalamak, peşine düşmek istemediğim konudur astroloji. Ama dinledikçe hayretim arttı.

Bir doktor arkadaşımız var, yurt dışında yaşıyor. Ameliyat günlerini kesinlikle astroloji haritasına göre belirler. Bir sözleşme imzalayacağı zaman tarihlere çok dikkat eder. Tuhaf geliyor ve hayretle dinliyordum ki ön yargılı davrandığımı bu sohbetle biraz daha anladım.

Gaybı bilmeye çalışmak değil mesele… Asla! Ama aslında geçmiş deneyimlerden oluşan o döngüyü, o örüntüyü keşfedip “tekerrürden ibaret olan tarihe” bir selâm vermek… Aldım mesajı demek… Teşbihte hata olmasın. Sohbete buyursunlar.

Serpil Hanım’a teşekkürlerimle.

► Nefes Egzersizleriyle Akciğer Tutulumu Nasıl Giderilir? Triflo’yu Opr Dr. Rüya Acaroğlu Anlatıyor
► Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/30h5Gvi
► Instagram: https://www.instagram.com/glutensizdunyacom/
► Websitesi: https://www.glutensizdunya.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz