Şimdilerde bazı sesler daha gür çıkıyor olsa da… Başından beri “Kral Çıplak” diyen sanırım ilk O vardı. Zaten toplasanız 1 elin parmaklarını geçmiyor doğruyu yüksek sesle haykırabilen isimler. O yüzden çok kıymetliler.

“Unumu eledim, eleğimi astım; ben çekirdek aileme bakarım!” da diyebilirdi. En güncel ve nokta atışı yorumlar daima kendisinden geldi. Öyle ki on binlerce takipçisi olan hesabı kapatılıverdi. Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahı Opr. Dr. M. Okan ÖZDEMİR.

“İlk günden bugüne, rakamlarla ne yaşadık, neye inandırılmaya çalışıldık ve ne yapılmak isteniyor” gayet net anlattı. Hâlâ bağlantı kuramayan ve çabuk unutanlar varsa izlemesi izleTmesi tavsiye olunur.

Dünyevî şeyler uğruna görmezden gelenlere değil sözüm. Ama zerre kadar umurunda olup da “ben yapabilirim ki?” diyenlere…

İzleyen herkes için fark edecek. O deniz yıldızı için fark ettiği gibi. İzleTiniz. Paylaşınız. Ama önce indirip arşive ekleyiniz. Jet hızıyla silinebilir, dikkat!

“Olmaya Devlet Cihanda Dosdoğru Hekim Gibi!” diyor ve Okan Bey’e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Diana Cooper ile bitirelim:
“Kontrol edilemeyen panik duygusu yangın gibi hızla yayılırken, sakin kalan tek bir kişinin varlığı ateşi söndürmek ve herkesin korkusunu yatıştırmak için yeterlidir.”

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz