“Hekime değil çekene sor!” derler büyüklerimiz. Ben, çeken bir hekime sordum.

1. Bölüm Konumuz “Ağır Metallerin Sağlığımıza Etkisi”

Oğlunun o.ti.z.m teşhisiyle sorgulamaya, düşünmeye ve noktaları birleştirmeye başlayan bir mağdur baba Dr. Necip Cem KINACI. Hangi kelimeyi nasıl kullanayım da ağlara takılmasın bilemiyorum. Dünya O.ti.z.m Örgütü Yönetim Kurulu Üyesi.

Rahmetli (Cerrahpaşa Tıp Fak. Çocuk Metabolizması ve Beslenmesi .B.Dalı Başkanı) Prof Dr. Ahmet AYDIN ile yazdıkları OTİZME ÇÖZÜM VAR kitabıyla tanırsınız. Esasen nükleer tıp uzmanı. Ama hayat; acı-tatlı deneyimlerini, kırık kalbini sanata dönüştürebilen ve paylaşanlarla değerli.

OTİZME ÇÖZÜM VAR kitabına ulaşmak için tıklayınız: https://app.hps.im/d7ct/e3d2dec #reklam

Çok şey konuştuk. Otizm değil hemen her şeyi. Lakin 2 saatten uzun sürmüş ve 3 bölüm haline getirilmesi dahi günler aldı. Arşivlik bir serinin başlangıcı gibi görünüyor.

Kevgire dönen bağırsaklar, kemik suyu, GAPS ve benzeri diyetler, vitaminler mineraller, tırnaklardaki beyazlıklar, yeşillikler, yeşil sular, TIBBIN KAYIP HALKALARI: TOKSİKOLOJİ ve PATO-FİZYOLOJİ.

“Glutamat silah ise kalsiyum kurşun; neden?” diye soracaktım ama fırsat olmadı. Biraz kimdir Cem Bey’e odaklandık. Dilerim ki mühürlü diğer kalplere, kulaklara, gözlere de ulaşırız.

Şu adresi unutmayınız duyurular için: autismedi-biac.com

Keyifli diyemeyeceğim belki duyduklarınızla; ama verimli seyirler.

BÖLÜM -1-

BÖLÜM -2-

BÖLÜM -3-

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz