Hazırlıksız bir mini video. 7 dk. Bizdeki nebulizatör modelleri, avantaj ve dezavantajları hakkında.

3 senedir karşılaştırmalı yazıyorum, ama gene soruluyor. Bir de böyle anlattım. Yoktu karşımda prompter, bir de sıkılırım ve çabuk bitsin isterim… Ne baştan alalım yaptık ne kesip biçtik… İçimden geldiği gibi.

İyot, gümüş, nebulizatör örnekleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://app.hps.im/d7ct/a95dd6d8 #reklam

Bir noktayı unutmuşum anlatırken: Mesh nebulizatörde gümüş, hidrojen peroksit bence solumamalısınız. Ama ben ilk aldığımda unutup gümüş soluyordum. İşe de yarıyordu. Aletin içinde titreşen metal var. Hatırlatmış olayım.

Gürültüsü, ağırlığı, neden tercih edilmesi gerektiği…

Nebulizatör ile difüzör farkını ve yine bizdeki modelleri bir de yazılı anlatmıştım. Burada: https://www.instagram.com/explore/tags/merihrobot/

Özetle; şu dönemde en iyi yatırım, eve bir nebulizatör almak diye düşünüyorum. E Merih yok muydu kolajen molajen bir şeyler? Cevap: Önce ciğeri parlatalım, cilt zaten kendiliğinden parlar. Kullanmadığım şeyi önermek adetim değil. Videonun sonunda buna da değindim.

► İyot Soluyarak İyileşmek Mümkün Mü? – Dr. Hasan Hüsnü Eren Öksürük ve İyodu Anlatıyor… https://youtu.be/3-RkmghINAY

► Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/30h5Gvi

► Instagram: https://www.instagram.com/glutensizdunyacom/

► %2 Lugol (İyot) ve Nebülizatör Satın Almak İçin Tıklayınız — https://app.hps.im/d7ct/a95dd6d8 #reklam

Parmaktan Oksijen Ölçüm Cihazı Nasıl Çalışır

[wpforms id=”1464″ title=”false” description=”false”]

1 Yorum

  1. Selam iyot ve nebulizator alamk için tıklayınız denilen linke tıklıyorum ancak playstore’da Hepsiburada uygulamasını gösteriyor. Tlfnumda yüklü olmadığı için mi bahsi geçen ürünleri göremiyorum. ? Yardımcı olursanız sevinirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz