Aranızda kulak ağrısında “ilk iş olarak” uyguladığımız SOĞAN SARGISInı duymayan var mı? Ve öncesinde TIBBÎ LAVANTA YAĞI ile kulak tamponunu?

Teşekkürü daima en başta yazarım bir yöntemi, bilgiyi her kimden öğrenmiş isem. Ancak sarımsaklı yağ döneminde soğanlı sarımsaklı o kadar çok tarif okudum ki ilk nerede duydum da uyguladım, hatırlamıyorum dahi.

Buraya yazmayayım yeniden detay; hem blogda hem yazılı olarak burada altlarda yapılışı var. Bu defa bilmeyenlere, bir de videolu olarak anlattım. Soğanı nasıl keseceğini bilemeyenlere gelsin.

Çoook kişi denedi, bilenler bilmeyenlere anlatır umuyorum etkisini.

Şifa dilerim.

#kulakağrısı #kulakagrisi #soğanbohçası #soğansargısı #tıbbilavanta #lavandulaangustifolia #fitoterapi #arometerapi #ilaçsızçözümler

► Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/30h5Gvi

► Instagram: https://www.instagram.com/merihkafasi/

► Websitesi: https://www.glutensizdunya.com/

3 YORUMLAR

  1. Merih Hanımcım merhaba, dün gece sahurda bol bol duamı aldınız yine 🙏 çocuğumun şiddetli kulak ağrısı başladı soğan buharıyla uykuya daldı ve sabaha bişeyi kalmadı. Gerçekten mucize değil de ne? Minnettarım 🫶

  2. Geçen haftaydı sanırım 2 buçuk yaşındaki kızım kulağım ağrıyor diye ağlamaya başladı, hemen sizin sayfanıza girip göz attım Merih hanım. Lavanta yağı ve pamukla günü kurtardık çok şükür. Hemen uyuyakaldı, uyandığında ağrısı kalmamıştı. Şimdi de öksürüğümüz var sarımsaklı yağ süreceğiz, inşallah o da bir an önce geçer.
    Çok teşekkürler bu yararlı paylaşımlarınız için, sevgiler ☺️

  3. Merhabalar, bnde bir deneyimimi aktarmak istiyorum , kızımın aniden gece kulak ağrısı basladi, soğan bohçası yapacak vakit yoktu hemen lavanta yağı aradım lakin oda yoktu onun gibi uçucu yağ olan nioli yağını denemekten bişey olmaz deyip denedim sonuç mükemmel dakikalar içinde geçti ve daha ağrımadı, Allah razı olsun, başımız skstiginda baktığımız ilk yer 🤗 teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz