Hemen istiyoruz ki bir mucizevi ilaç olsun…İçer içmez egzama sönsün, geniz eti küçülsün, ateş düşsün, ağrı dinsin, “o bunaltı” geçsin, dizlerdeki ödem insin ve bademcik normale dönsün…

#genizeti #bademcik #alerji #bademcikameliyatı #genizetiameliyatı #otoimmun

“Otoimmun hastalığı var, vücudu kendi kendine saldırıyor” diyoruz ya hani… Saldırmıyor, kendini onarmaya çalışıyor oysa… Algılarımızla dantel örülmüş; ruhumuz duymamış ve hâlâ da duymuyor. Vücudumuz bunu yapmaz. Vücudumuz, kendini zekice korumak için tasarlanmıştır.

Blogda çok yazı var kendi bademcik ameliyatım ve oğlumun (geçici süre işitme kaybına sebep olan) geniz eti ve alerji sorunlarına dair. Ameliyat elzem ise elbette yapılabilir. O, doktorunuzun ve sizin bileceğiniz iş. Herkese ve duruma göre değişir gerekliliği…

Ancak ne oluyor da bizi korumak/uyarmak için ayağa kalkıyor bu ikili? Küçüklüğümüz burnumuzdan gelsin diye yaratılmadılar elbette ve nasıl kıymetli birer bariyer olduklarını, kendi deneyimlerimden biliyorum. Romatizma hikâyemi ve çocukluktaki bademcik ameliyatı bağlantısını konuşmuştuk kanalda, hõméöpâtì videolarında mevcut.

Peki şimdi? Ne yapalım o hâlde? xxx yağı mı damlatalım? Nefes alamıyor çocuk, geniz eti olmuş mandalina kadar?

Londra’dan naturopat arkadaşım Ayşe, geçenlerde madde madde “ameliyat öncesinde mutlaka tüm seçenekleri denediğimize/kontrol ettiğimize emin olalım” diye bir seri yayınladı hesabında. Ben de izniyle bugün kanala taşıdım hepsini. @naturopathicmedicine Eline sağlık. Kim denese kâr. Kapatılan hesabımda onlarca örnek vardı, sadece süt ürünlerini keserek bir baraj yıkılırcasına burnu açılıveren…Bu bir örnek elbette, herkes farklı.

Sahi ameliyat sonrası geniz eti sorunları tekrarlayan ve yeniden ameliyat gereken kaç kişi tanıyorsunuz?

► Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/30h5Gvi

► Instagram: https://www.instagram.com/merihkafasi/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz