Merhaba! Bana soruyorsunuz cildim için ne yaptığımı ya dostlar… Filtre o.  Fazla narin, hassas bir cildim vardır. Uzaktan görünüşe aldanmayın, bu yaştan sonra makyaj/cilt bakım yazarı olmayayım. Bir rujum var bir de göz kalemim. Sınıfta kalırım, kurcalamayınız.
Öte yandan lisede porselen gibi olan bu cildi, ergenlik sivilceleri döneminde, engin esansiyel yağ bilgilerimle (bakınız: perşembenin gelişi) anneciğimin bana hediye ettiği ve “lokal” kullanmamı öğütlediği çay ağacı yağı ile yakmışlığım vardır. Neden? Çünkü pratik akıl. Kim uğraşacak onca sivilceye tek tek sürmekle, yayalım alna gitsin.
Dolayısıyla gayet kârlı olmasına rağmen profildeki iş birliği listelerimde kozmetik görmezsiniz. Çünkü yok rastgele aldığım bir ürün. Az ama öz olsun isterim olmuşken. Inlight ürünleri (Instagram: @pureandhealty ve web: www.pureandhealty.com) ile ben öyle tanıştım.
Tıp doktoru, homeopat ve tıbbî fitoterapi uzmanı Dr Mariano Spiezia; yenilebilir (food grade) nitelikte ve %100 organik kremler (hatta merhem esasen), serumlar üretir de nasıl kayıtsız kalırdım? Organik ve vegan, tamam. Peki Cruelty-Free ne demek? O “küçük tavşan logosu”, bu ürünün üretim sürecinin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmadığını ifade eder. Beni etkileyen diğer özellikleri bunlar. Kokusu ve dokusunu saymazsak. 🙂
Sene başında, gönüllü olarak, ürünlere sempatimden ve elimden gelen de bu olabildiğinden sizlere kod veriyordum. Hiçbir şekilde iş birliği değildi bu. Alıp almamanızın bana bir etkisi yoktu yani. Ama değil mi ki bedelini ödeyerek edindiğim kitaptan alıntı yapsam şu mecrada, vaktiyle -mış gibi yapanlar yüzünden hepsi reklama giriyor ve gönüllü olarak bile yazamıyorum. Madem öyle tam olsun dedik ve bunu bir iş birliğine dönüştürdük.
Özetle kremlerine bayılıyorum. (Ruj vb de ürün gamına eklensin istiyorum.) Çocuk ürünlerini ayrıca incelersiniz. Ben (balm) kremlerini çok seviyorum. Koku hassasiyeti üst düzey biriyim, gül dahil çiçek kokulu ürün kullanamıyorum. Inlight ürünlerinde hoş bir çam ve/ya narenciye kokusu alıyorum.

Kodumuz: GDC15

İndirim demeyelim ona; PAMUK TEN KATKISI: %15
Bilenler, denemiş olanlar yoruma yazabilir. Usturuplu hiçbir yorumu silmem, hatta öne çıkarırım uyarı niteliğinde olanları. İşini tertemiz yapan herkes kazansın. Hele dünyanın şu kriz günlerinde, herkesin işi gücü rast gitsin dilerim.
Ve değil mi ki serumlarında kristallerin enerjisinden faydalanıyorlar, bu gönderiyi Shakespeare ile bitirmez miyim!?
“Pırlantaların en değerlisini içimde taşıyorum… O da vicdanımdır…” Sağlıcakla. #reklam #işbirliği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here