Merhaba! Bana soruyorsunuz cildim için ne yaptığımı ya dostlar… Filtre o.  Fazla narin, hassas bir cildim vardır. Uzaktan görünüşe aldanmayın, bu yaştan sonra makyaj/cilt bakım yazarı olmayayım. Bir rujum var bir de göz kalemim. Sınıfta kalırım, kurcalamayınız.
Öte yandan lisede porselen gibi olan bu cildi, ergenlik sivilceleri döneminde, engin esansiyel yağ bilgilerimle (bakınız: perşembenin gelişi) anneciğimin bana hediye ettiği ve “lokal” kullanmamı öğütlediği çay ağacı yağı ile yakmışlığım vardır. Neden? Çünkü pratik akıl. Kim uğraşacak onca sivilceye tek tek sürmekle, yayalım alna gitsin.
Dolayısıyla gayet kârlı olmasına rağmen profildeki iş birliği listelerimde kozmetik görmezsiniz. Çünkü yok rastgele aldığım bir ürün. Az ama öz olsun isterim olmuşken. Inlight ürünleri (Instagram: @pureandhealty ve web: www.pureandhealty.com) ile ben öyle tanıştım.
Tıp doktoru, homeopat ve tıbbî fitoterapi uzmanı Dr Mariano Spiezia; yenilebilir (food grade) nitelikte ve %100 organik kremler (hatta merhem esasen), serumlar üretir de nasıl kayıtsız kalırdım? Organik ve vegan, tamam. Peki Cruelty-Free ne demek? O “küçük tavşan logosu”, bu ürünün üretim sürecinin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmadığını ifade eder. Beni etkileyen diğer özellikleri bunlar. Kokusu ve dokusunu saymazsak. 🙂
Sene başında, gönüllü olarak, ürünlere sempatimden ve elimden gelen de bu olabildiğinden sizlere kod veriyordum. Hiçbir şekilde iş birliği değildi bu. Alıp almamanızın bana bir etkisi yoktu yani. Ama değil mi ki bedelini ödeyerek edindiğim kitaptan alıntı yapsam şu mecrada, vaktiyle -mış gibi yapanlar yüzünden hepsi reklama giriyor ve gönüllü olarak bile yazamıyorum. Madem öyle tam olsun dedik ve bunu bir iş birliğine dönüştürdük.
Özetle kremlerine bayılıyorum. (Ruj vb de ürün gamına eklensin istiyorum.) Çocuk ürünlerini ayrıca incelersiniz. Ben (balm) kremlerini çok seviyorum. Koku hassasiyeti üst düzey biriyim, gül dahil çiçek kokulu ürün kullanamıyorum. Inlight ürünlerinde hoş bir çam ve/ya narenciye kokusu alıyorum.

Kodumuz: GDC15

İndirim demeyelim ona; PAMUK TEN KATKISI: %15
Bilenler, denemiş olanlar yoruma yazabilir. Usturuplu hiçbir yorumu silmem, hatta öne çıkarırım uyarı niteliğinde olanları. İşini tertemiz yapan herkes kazansın. Hele dünyanın şu kriz günlerinde, herkesin işi gücü rast gitsin dilerim.
Ve değil mi ki serumlarında kristallerin enerjisinden faydalanıyorlar, bu gönderiyi Shakespeare ile bitirmez miyim!?
“Pırlantaların en değerlisini içimde taşıyorum… O da vicdanımdır…” Sağlıcakla. #reklam #işbirliği

5 YORUMLAR

  1. Bu ürünü uzun zaman oğlumda ve kendimde her türlü cilt hasarını gidermek kullandım. Hala ev eczanemde bulunan başlıca temiz içerikli ürünlerin başında gelir.

  2. Merhabalar Merih Hanım, ben sizden duyarak dermatit ve egzama atağı geçiren kızımın yüzü için bir krem siparişi vermiştim, kendileri her konuda çok yardımcı olmuştu krem seçimimiz konusunda, ben resimleri ile kızımın cildini paylaşmıştım, gerçekten inanılmaz iyi geldi, üç günde tüm o alevli ve kaşıntılı hali geçmiş ve kabuklar yok olmuştu. Ama ürün pahalıydı ve açıkçası çok tereddüt etmiştim alırken, fakat o kadar minik miktarlarda kullandık ki çok uzun süre dayandı ve hatta buzdolabında saklıyoruz üzerinden neredeyse 8-9 ay geçmesine rağmen halen bitiremedik. Eğer bizim gibi özel bir cilt sorunu varsa kullanacakların, kesinlikler tavsiye ediyorum, biz çok şifasını gördük.

  3. Ürünü uzun sayılabilecek bir süredir kullanıyorum, şahane ürünler olduğunu söylemeliyim. Gece balmi ,maske ve vanilyalı yağ nemlendiricisini kullandım. Cildimin ihtiyacını da tanımak adına çok iyi olduğunu söylemeliyim hem içim rahat hem de temiz bir ürünün cildime fayda sağladığını bilmek beni çok rahatlattı açıkçası. Balm tipi ürünlerin çok ağır geleceğini düşünüyordum.Nemsiz ve karma ciltler oldukça zor ciltleri, ya fazla gelir yaglanir ya az gelir pullanir.Ancak tam ihtiyacım olan nemi sağlayabildim ilk kez. 2 gün nemli kalıyor cildim çok soğuk havaya maruz kalmamış isem.Maskesini de çok beğendim evde olunan günlerde kullanılmasını tavsiye ederim cildiniz doya doya o nemi depolasin. Yağ nemlendiricisine gelince,ondan da memnunum ancak balm ürünlerin daha uygun olduğunu düşünüyorum kendime .gul ağacından spatulasi da çok güzel, o kadar özel ve özenli bir ürün kullanıyor duygusunu hissediyorsunuz ki.ilk kez markayı deneyeceklere gece ürününü çok tavsiye ederim.fiyatlar evet yüksek ancak ,hiç kullanılmayan çekmeceler dolusu üründen çok çok daha ekonomik oluyor.ilk kullandığımda ben de yetmez diye çokça kullanmayı denedim bu galiba ilk ürünü alan herkesin yanılgısı,sonrasinda minicik bir parçanın yeterli oldugunu goruyorsunuz:)) iyi ki bizi tanıştırdı Merih teşekkürler…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz