Günün sürprizi! Onkoloji uzmanı homeopat Dr. Eren ÇETİN ile iyotu; bilhassa anti-kanser, anti-viral etkisini her yönüyle konuştuk…Detaylı bir sunum eşliğinde anlattı, emeğinden sakınmadı; kanserden kısırlığa çok şeye değindi. Minnettarım.

Nereden çıktı bu iyodofobi? DeSeÖğ ve ötesi. İdame doz konusunda ne düşünüyor? İyot eksikliği neden tüm dünyada yaygın? Vücudumuz için neden “olmazsa olmaz”? A$ı yan etkilerinde yeri nedir?

Kanser hastalarının konvansiyonel tedavilerinde (kemo, vb) yan etkileri geçirmede ve TEDAVİ ETKİSİ oluşturmada, fitoterapi-aromaterapi-homeopatiyi karşılaştırdığımızda hocamızın yorumu nedir?

Bardaklarımız dolu; toksik yükümüz aldı başını gitti. “İyot alerjisi yoktur; tolere edene dek görülmesi beklenen muhtemel etkiler vardır.” ne demek? Toksik anlamda ne kadar yüklüyüz, ona bakmak lazım. Not alarak izlenmesi, dikkatle dinlenmesi önerilir.

Çok hassas soru ve yerler var. Elden ele, dilden dile… Dostlarınıza iletiniz.

Sn. @drerencetin haksızlık karşısında sessiz kalmayan ve insanî, insanın bütünlüğüne saygı gösteren çözümlerle cansiperane bilgilendiren size ve bu özendeki hekimlerimize teşekkürler.

İyi seyirler  🎯  #iyothareketi #gdckanal #gdchomeopati

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here