Günün sürprizi! Onkoloji uzmanı homeopat Dr. Eren ÇETİN ile iyotu; bilhassa anti-kanser, anti-viral etkisini her yönüyle konuştuk…Detaylı bir sunum eşliğinde anlattı, emeğinden sakınmadı; kanserden kısırlığa çok şeye değindi. Minnettarım.

Nereden çıktı bu iyodofobi? DeSeÖğ ve ötesi. İdame doz konusunda ne düşünüyor? İyot eksikliği neden tüm dünyada yaygın? Vücudumuz için neden “olmazsa olmaz”? A$ı yan etkilerinde yeri nedir?

Kanser hastalarının konvansiyonel tedavilerinde (kemo, vb) yan etkileri geçirmede ve TEDAVİ ETKİSİ oluşturmada, fitoterapi-aromaterapi-homeopatiyi karşılaştırdığımızda hocamızın yorumu nedir?

Bardaklarımız dolu; toksik yükümüz aldı başını gitti. “İyot alerjisi yoktur; tolere edene dek görülmesi beklenen muhtemel etkiler vardır.” ne demek? Toksik anlamda ne kadar yüklüyüz, ona bakmak lazım. Not alarak izlenmesi, dikkatle dinlenmesi önerilir.

Çok hassas soru ve yerler var. Elden ele, dilden dile… Dostlarınıza iletiniz.

Sn. @drerencetin haksızlık karşısında sessiz kalmayan ve insanî, insanın bütünlüğüne saygı gösteren çözümlerle cansiperane bilgilendiren size ve bu özendeki hekimlerimize teşekkürler.

İyi seyirler  🎯  #iyothareketi #gdckanal #gdchomeopati

2 YORUMLAR

  1. Merih hanım iyi günler 22 yaşında oğlum bir kaç gündür hastaydı ilaç içti geçmedi ve dün akşam 38 derece ateşi çıkmaya basliyinca %2 lik iyot ve lipozal c vitamini verdim istemiyordu fakat gecmiyince kabul etti sarımsaklı yağı sürdüm 3aydir buzdolabına duruyordu. Sabah ates yok ve çok iyi oğlum bile şaşırdı

  2. Merhabalar, covid pozitif olduğumu aşı olmadığım; uçağa binmek zorunda olduğum zaman test yaptırdığımda öğrendim. Hiçbir belirtim yoktu, sadece her gün kullandığım iyotu aldıktan sonra yoğun terlemelerim olduğunu farkettim. Sonraki günlerde hafif göğüs ağrısı ve kuru öksürük olduğunda ayak altına sarımsaklı yağ sürdüm; belirtileri jilet gibi kesti. Hafif bacak ağrısı, hafif baş ağrısı vs yaşadım fakat hepsi kısa sürdü. Devamında iyota ek olarak d vit ve c vit lipozomal formunda kullanmaya devam ettim. İshale çevirdiği gün olan tüm hafif belirtilerim de yok olmuştu. (Glutensiz beslenmeye başladığım günden beri de var olan kabızlığımdan kurtuldum bu arada bu süreçte. ) Vücudumun rahat bir şekilde savaşını seyrettim, gurur duydum. Size, @hasanhusnueren hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Ayağınıza taş, gözünüze yaş değmesin. Sarımsaklı yağ değsin o halleder zaten. Var olun 🙏🏼💕

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz