Ta taaa! Ailem ve bu hesabı uzun zamandır takip edenler için Kasım 2018 gibi bir milat var. Sarımsaklı Yağ’dan öncesi ve sonrası olmak üzere. 5.000 üzerinde deneyim içeren yorumlarınız Instagram hesabımda kayıtlı.

2 malzemeli ama geniş spektrumlu bir mucize karışım. Evde yapıyoruz. Tarif şurada: #sarımsaklıGDCyağ En alttaki 2 yazıyı da okumalısınız, birinde püf noktaları ve hatırlatmalar var.

Şimdiyse @ataagac sevgili Hatice ile uzun zamandır testleri ve çalışmaları süren bir ürün oldu, şişeye doldu! Hatice’nin eşi Selçuk Bey’in, konumu itibarıyla bize sağlayabildiği AR-GE desteği de yadsınamaz. Her ikisine de çabalarından ötürü teşekkür ederim.

“Nereden alabiliriz” veya “xxx’den aldım, ürün doğru mu” diyenler çoktu. Hiçbir fikrim yok; kim, nerede, hangi içerikte ürün sağlamakta. Bu ürünün tek amacı, evde yapma imkanı olmayan, bilhassa zaman sıkıntısı yaşayan çalışan ailelere ulaşabilmek. Dolaptaki hazır yemeği ısıtmaya mecalim olmayan günleri iyi bilirim plaza dönemlerimde.

Gelelim esas konuya; buradan oluşabilecek tüm geliri, bağışlamaya niyet ettiğimi daha geçen sene ilk konuştuğumuzda iletmiştim. Hatice de aynı yönde niyetini belirtti. Darüşşafaka ve Kaçuv olarak düşündük, başka kurumlar da dönüşümlü olabilir. Her ay bağış dekontumuz yayında (IG) olacak kısmetse.

Ancak tabii bu fabrikasyon bir ürün değil. Organik @ataagac zeytinyağı ve yerli Muğla/Ula sarımsağı içeriyor ve 450 civarı şişe var. Her siparişte taze hazırlanacak. Mesela şu andan itibaren sipariş verdiğinizde 15 Şubat Pazartesi kargoya verilmek üzere elinden geleni yapacak sevgili Hatice. Emeğin büyüğü orada. 2 günde elinizde olur gibi düşünmeyiniz.

Buzdolabında saklayınız. Her ihtimale karşı “3 ay” yazıldı üzerine, ama dolapta aylarca dayandığını biliyoruz. Yine de kargo vb süreci var diye öyle belirttik. 3 ay doldu diye kokusunu, dokusunu vb kontrol etmeden atmayınız. 🙂 Ben 7 ay sonra kullandığım ve hâlâ çok iyi iş çıkaran yağlar bilirim. 🍆 kızartmasına döküp YEMEYİNİZ. Yenilebilir nitelikte ve kokusu fazla çekici, biliyorum.

Ne diyorduk? Satın alma, evde yap! Hakikaten ihtiyacı olan alsın bence. Bağış vb diye düşünmeyin. O, bize has bir detay.

Müracaat: @ataagac DM ve Whatsapp: Telefon: + 90 543  820 11 86

www.ataagac.com

Ulaştığı her hanede “çok şükür!” dedirtsin, şifaya vesile olsun. Biliyoruz ki sarımsaklı yağ, kanatlandırır. 🌿 Esenlikler. 🌵

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here