Merhaba! Günlerdir hikâyelerde paylaştığım, soran herkese link yolladığım bazı röportaj ve mini belgeseller hk şunu söyleyebilirim: Zihnimde çığır açtı! Mutlaka izlenmeli. Şimdi elinizdeki Netflix belgesellerini yavaşça bırakın.

Ve yine diyeceksiniz ki ne hakkında da bu kadar önemsiyorsun…Hayat ve başımıza gelen her “şey” hakkında. Her eve lâzım bir bilgiler. Öyle bir farkındalık yaratıyor ki paha biçilemez.

Bir ipucu vereyim önce:

Çölyak!

Bir kobay faresini, bir çeşit yuvarlak solucan (parazit) ile enfekte ediyorlar. 12 gün içinde farede ÇÖLYAK gelişiyor. İnsanlarda tonlarca farklı solucan/kurt görülüyor (muş). Dünya Sağlık Örgütü de “her 3 kişiden 1’i” diye açıklıyor.

Olaya sadece çölyak olarak bakmayalım. Bende çölyak yok, ama o bariz bir örnek. Ama aranızda (örneğin) fibromiyalji, MS, akne, artrit, kansızlık sorunu yaşayan, OTİZM ile mücadele eden varsa parazit işine derinlemesine bakabilir. Hatta ALS//metastaz bile geçiyor videoda. Liste hayli uzun. İlgili yazı ve videoları blogda topladım.

Dr. Andreas Kalcker röportajı başta olmak üzere, izlemeniz tavsiyem. Şiddetle değil ama ısrarla, “var bir sebebi” diyerek… Amaaan, 1 saatinize bakar, neye vermiyoruz?

Videoları, vitamingiller.com‘dan bloğuma izinle aldım. Türkçe alt yazıları var. Hem de kusursuz bir çeviri ile. Öyle Chicken Translate değil.

“Poff, biz izleyemeyiz, sen biraz daha özetlesen Merih?” Hayatınızın ipleri, kendi elinizde olsun. Ve başkalarının ıstakası ucunda olmayın!

Oldu. İyi günler.

KALCKER’İN PARAZİT PROTOKOLÜ ÖZETİ >>>

PEKİ; NEDİR BU KLORDİOKSİT? BİRAZ DAHA DETAY İÇİN AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ?

KLORDİOKSİT (CD) GÜNLÜK DOZU NASIL HAZIRLANIR?

OCAK 2020 OTİZM OLARAK BİLİNEN BELİRTİLERDEN KURTULMAK isimli kitabın yazarı Kerry Rivera, Koronavirus ve Klordioksit Kullanımını Anlatıyor

OCAK 2020 OTİZM OLARAK BİLİNEN BELİRTİLERDEN KURTULMAK isimli kitabın yazarı Kerry Rivera, Klordioksitten Burun Spreyi Yapımını Anlatıyor

OCAK 2020 OTİZM OLARAK BİLİNEN BELİRTİLERDEN KURTULMAK isimli kitabın yazarı Kerry Rivera, Klordioksitten Boğaz Spreyi Yapımını Anlatıyor

13 YORUMLAR

  1. Merih hanım,
    Vşdeonuzu büyük bir ilgiyle izledim. Covid-19 hastalığından henüz kurtuldum. Ama çevremde yakalanan ve sorunlar yaşayan, ölümle pençeleşen çom kimse var. MMS’i nereden bulabilirim?

    • Saf su içerisinden iyonları alınmış şu.destile su saf distile şu demektir..filtre su ise içerisindeki bazı iyonları ayrılmış sudur .saf su labaratuvarlarda kullanılır . Saf su vucudun iyon dengesini bozacağı için fazla miktarda içilmesi önerilmez

  2. Sodyum klorit ve hidroklorik asit kullanmak gerekiyor .çok bilinen alış veriş sitelerinde bile var bu kimyasallar n11 gibi ben araştırırken buldum aromel kimya adlı firma bir de sağlıkdurağı adlı instagram adresi olan eczaneden temin ettim .ilk olarak evde dezenfektan olarak kullandım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz