Hayranıyım. “Şiir gibi ve nükteli konuşan” isimlerden… Homeopat Dr. Selin EREL. Öğrencisi olduğum The London College of Homeopathy, homeopati okulunda hocam.

Geçen haftalarda Bağımlılıklar ve Homeopati konulu bir dersimiz olmuştu, çok etkilendiğim… Özetin özetini konuşabilsek de herkesin dinleyip farkında olmasını istediğim bir yayın oldu. Çünkü…

Ateş başta olmak üzere her semptom çok kıymetli. “Semptom üretememek” asıl sorun. Bu ne demek? Konuştuk.

Ve semptomu baskılamaya iyileşme demiyoruz aslında, olsa olsa hastalığın derinleşmesi diyoruz… (Ateşlenmeyişim ve ateşlenmeyen oğlum ile ayılmam, duvara çarpmamızla oldu. Buranın konusu değil ama yolculuğumun esası… O yüzden şöyle bırakayım: #gdckawasaki ) Hastalığı cilt düzeyinde tutmak ve bunun “kuvvetli bünyelere has” olarak nitelendirilmesi ne demek? Konuştuk.

Dünyaca ünlü (duayen) homeopat Vithoulkas’ın SAĞLIK SEVİYELERİ kitabını Türkçe’ye yine Selin Hnm kazandırdı. Mutlaka okuyunuz. Sağlığımız konusunda, doğru bildiğimiz yanlışlar dahil olmak üzere, bir hayli ‘ayılacak” ve aydınlanacaksınız. Konuştuk.

Nedir sahi KARA TREN metaforu? Vagonlar arasında dolaşmak yerine inebilsek o trenden…

Bağımlılık dediğimizde, öyle geniş bir spektrum ve belki de kendimize konduramadığımız detayda ki birinden diğerine geçiş, “kurtulma, arınma” gibi algılansa da işin iç yüzü öyle olmayabilir. Küçüklükte nüveleri saklı ve şekil değiştiriyor da olabilir. Olan biteni erken fark etmek ve bedeni sistemlere, organlara, dokulara bölmeden bütünün, “tek olanın ahengini”, biricikliğini keşfetmek hepimize nasip olsun. Sohbetimize davetlisiniz.

Sağlık Seviyeleri kitabını ve diğer Homeopati kitaplarını şu linkten satın alabilirsiniz —- https://app.hps.im/d7ct/47f12c1f

Sevgili hocama teşekkürlerimle.

Kanalıma abone olmak için şu linki tıklamanız yeterli — http://bit.ly/30h5Gvi

Instagram: https://www.instagram.com/glutensizdunyacom/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz