Kısırlık Ve Tüp Bebek Tedavisi… Günümüzde çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin en büyük sorunu ve merak edilen konusu. Op. Dr. Havva Çuhadar YEKREK bu konudaki Sülük ve Hacamat kullanım deneyimlerini anlatıyor.

Merhaba!

Bebek sahibi olma konusunda bir röportaj için üst üste sizden soru gelince, bu defa da istek üzerine bir yayın yapalım istedim. Yakın çevremde de var bebek için tüp bebek tedavisi gördüğü hâlde pes eden ve sonra “kendiliğinden” hamile kalan arkadaşım…Veya tam tersi, senelerdir elinden geleni yapan ama vaktini bekleyen…

Konuğumuz; Kadın Hastalıkları Uzm homeopat Op. Dr. Havva Çuhadar YEKREK idi.

Bebek ile başladık ama insanı konuştuk her yönüyle. Sülük, hacamat, homeopati, her eve, kadın-erkek her bireye lazım birkaç EFT tekniği ve olumlamalar derken Havva Hanım’ın ağzından yine bal damlıyordu. Homeopati sonrası ne değişti sahi danışanlarına ve semptomlara bakış açısında? Sordum.

Katkıları, hoş sohbeti ve “sanki danışanı olarak karşısında imişiz gibi” bütüncül yaklaşımı ve cömert bilgileri için çok teşekkür ederim. Ulaşma imkânı olmayan herkese ışık tutacaktır.

Ve İsveçli homeopat Stefan Whilde’nin yeni kitabından bir alıntı… “Vaccinpandemin – om sanningen skall fram – Aşıpandemisi – eğer gerçek ortaya çıkarsa”

Ne demiş? “Sorgulamak komplocu olmak değil, eleştirel olarak incelemek ve sağlıklı/mantıklı düşünmektir. Sorgulamamak, beyni yıkanmışlıktır.” Stefan Whilde

Meşhur sloganımızla bitirelim, mucizevî minik doktorlara selam verelim: Sülüğe gülenin, sülük kadar aklı yoktur.

İyi seyirler.

► Nefes Egzersizleriyle Akciğer Tutulumu Nasıl Giderilir? Triflo’yu Opr Dr. Rüya Acaroğlu Anlatıyor

► Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/30h5Gvi

► Instagram: https://www.instagram.com/glutensizdunyacom/

► Websitesi: https://www.glutensizdunya.com/

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz